در حال بارگذاری ...
جمعه 24 اردیبهشت 1400
 • پیام ریاست دانشکده به مناسبت سال جدید

   

                                                                                                                 باسمه تعالی
  «یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال»
  اساتید ارجمند ،کارکنان بزرگوار و دانشجویان عزیز دانشکده فنی و حرفه ای ثامن الحجج (ع) مشهد بهار فصل رویش است و شادابی، فصل ایمان و شکوه جلوه خداوند است، آری بار دیگر نشانه ای بدیع از آیات الهی در جهان متجلی گشته و زمین آیه های سر سبزی و حیات را به تلاوت نشسته است.
  خداوندگار عالم را سپاسگزاریم در سالی که توسط رهبر حکیم و فرزانه انقلاب به نام جهش تولید نام گذاری گردید، خانواده بزرگ دانشگاه فنی و حرفه ای توانست با کوششی زیاد برای رسیدن به اهداف عالیه خود در جهت اعتلای علمی و فرهنگی، رشد و بالندگی تحقیقات و فناوری، تربیت دانشجویان ماهر و ارتقای خدمت رسانی به آحاد جامعه گام های بلندی بردارد و به موفقیت های چشمگیری دست یابد.
  در سالی که گذشت جهان با معضل ویروس منحوس کرونا روبرو شد و دانشکده مانیز از تبعات سخت آن بی نصیب نماند. همکار گرانقدرمان مرحوم حاج اقای خورشیدی ، را از دست دادیم. بسیاری از همکاران، پدران ، مادران وعزیزانشان را بواسطه کرونا از دست دادند. با عرض تسلیت و ابراز همدردی با بازماندگان، از همکاران گرانقدر تقاضا دارم پروتکل های بهداشتی، عدم مسافرت نوروزی و دید و بازدیدهای مسأله آفرین را رعایت نمایند تا شاهد از بین رفتن بیماری کووید 19 در سال آتی باشیم. 
  اینجانب با تبریک فرارسیدن سال نو، ایامی سرشار از توفیقات روز افزون الهی برای خانواده بزرگ دانشگاه فنی و حرفه ای از درگاه خداوند منان مسألت می نمایم.
  امید است با استعانت از ذات لایزال الهی و در سایه توجهات حضرت بقیه الله الاعظم مهدی موعود(عج)، پیروی ازراهنمایی ها و بیانات  حکیمانه رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) و با بهره گیری از توانمندی های شایسته خویش و در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی پیروز و سربلند باشید.

                          اکبر جعفری 
   رئیس دانشکده فنی وحرفه ای ثامن الحجج (ع) مشهد

  روابط عمومی آموزشکده ثامن الحجج (ع) مشهد

  نظرات کاربران